Jei yra problema, yra ir sprendimas!

Aplinkosauginio švietimo knygelė „Žaliųjų akinių paslaptis“

Siūlome įsigyti knygelę „Žaliųjų akinių paslaptis“ ir padėti vaikams mokytis tinkamai tvarkyti atliekas bei skatinti jų domėjimąsi ekologinėmis problemomis.

„Žaliųjų akinių paslaptis“ – linksma istorija, kurioje pasakojama, kaip tinkamai tvarkyti ir rūšiuoti atliekas. Žynys Nakas, valdantis nedidelę karalystę, netyčia pakliūva į sąvartyną, kuriame prasideda jo bei naujų jo draugų nuotykiai. Spalvingoje knygelėje gausu užduočių, kurios moko rūšiuoti buityje susidarančias atliekas bei saugoti gamtą. Knygelėje be įdomaus pasakojimo, linksmų iliustracijų bei užduotėlių pateikiami ir linksmi eilėraštukai, kurie padeda vaikams įsiminti, kur ir į kokį konteinerį reikia mesti buitines atliekas. 

Knygelė skirta vyresniems ikimokyklinio amžiaus vaikams ir pradinių klasių moksleiviams. Ją įsigyti rekomenduoja Lietuvos regioninių atliekų tvarkymo centrų asociacija. 

Informacijos galima rasti http://www.ikimokyklinis.lt/index.php/biblioteka/vaiku-ugdymas/zaliuju-akiniu-paslaptis/15762

 

 

Leidinio kaina 1,90 Eur. Gavę apmokėjimą, leidinį su sąskaita faktūra išsiųsime nurodytu adresu. Įsigyjant didesnį kiekį taikomos nuolaidos.

 

Užsisakyti

2016-01-01 Išsamiau apie leidinį