Jei yra problema, yra ir sprendimas!

Edukacinis žaidimas

„Rūšiavimo ABC“ – linksmas ir įtraukiantis žaidimas visai šeimai, ypač rekomenduojamas ikimokyklinio ir / ar pradinio ugdymo įstaigose.

Kaip žaisti?

Atsistojus ant žaidimo lentoje esančių skaičiais pažymėtų laukelių reikės į mažus spalvotus konteinerius mesti korteles su atliekų paveikslėliais. Yra per 170 skirtingų kortelių su atliekų piešinėliais, tad rūšiuoti jas žaidėjams tikrai nepabos! Korteles reikės išrūšiuoti į atitinkamų spalvų konteinerius – stiklo atliekas įmesti į žaliąjį, plastiko į geltonąjį etc. Kai kurie konteineriai simbolizuoja vietą, į kurią reikia pristatyti atliekas (taromatas, atliekų surinkimo aikštelė).

Žaidime yra 330 su aplinkosauga susijusių klausimų, į kuriuos reikės atsakyti patekus ant specialių žaidimo lentoje esančių klaustuku pažymėtų langelių. Klausimai suskirstyti į kelias grupes pagal sudėtingumą (4–7 metų, 8–15 metų, 16 metų ir vyresniems žaidėjams), todėl žaidimas tinkamas įvairaus amžiaus ir pasirengimo grupėms.

Atsistojus ant kitų specialių laukelių, pažymėtų šauktuku, žaidėjams reikės suvaidinti pasirinktą situaciją ar gamtoje esantį objektą.

Žaidimą vienu metu gali žaisti iki 6 žaidėjų. Netinkama vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių!

 

Žaidimo sumanytoja ir autorė – Lijana Kanarskienė
Iliustratorė ir dizainerė – Elena Launikonytė

 

Kaina 15 Eur / vnt. Gavę apmokėjimą, žaidimą ir sąskaitą faktūrą išsiųsime nurodytu adresu. Įsigyjant didesnį kiekį taikomos nuolaidos.

 

Užsisakyti

 

Rengėjai ir platintojai

VšĮ „Problemų sprendimo centras“, MB „Lijaka“

Tel. (8 603) 38430, (8 618) 77 378

 

2016-04-01 Pristatymas / pasiūlymas įsigyti