Jei yra problema, yra ir sprendimas!

Seminaras APMOKESTINAMIEJI GAMINIAI IR PAKUOTĖ

Aprašymas

1. Apmokestinamųjų gaminių ir pakuočių apskaitos reikalavimai. Apskaitos vedimo galimybės nenukrypstant nuo teisės aktų reikalavimų.

2. Būtinų duomenų apie pakuotes ir gaminius apskaitoje susisteminimas ir jų pateikimas į GPAIS. Tokios apskaitos sąsajos su buhalterine apskaita.

3. Taršos mokesčių už apmokestinamuosius gaminius ir apmokestinamąją pakuotę deklaravimui reikalingų duomenų suderinimas su GPAIS apskaita.

4. Atliekų apskaitos suderinamumas su apmokestinamųjų gaminių ir apmokestinamosios pakuotės apskaita.

5. Metodinė medžiaga su praktiniais ir dokumentų pavyzdžiais.

Lektorė nepriklausoma auditorė Rima Usevičienė, turinti 13 metų  patirtį skaitant paskaitas apie pakuočių ir apmokestinamųjų gaminių apskaitą bei taršos mokesčių deklaravimą. Lektorė ilgus metus  konsultuoja verslo  įmones šioje srityje, atstovauja patikrinimų metu bei konsultuoja ginčuose su kontroliuojančiomis institucijomis. Konsultuoja kaip tinkamai ir pagal teisės aktų reikalavimus sutvarkyti pakuočių ir apmokestinamųjų gaminių apskaitą įmonėse.

Temos

Susidarančių pakuočių ir apmokestinamųjų gaminių srautų iš tam tikrų veiklų įmonėje identifikavimas.

Apskaitos vedimas įmonėje pagal nustatytas taisykles, duomenų susisteminimas ir pateikimas į GPAIS.

Paruošiamieji darbai, kuriuos reikia atlikti įmonėje dėl duomenų teikimo GPAIS apie pakuotes ir apmokestinamuosius gaminius.

Pakuočių ir apmokestinamųjų gaminių  apskaitos informacijos įmonėje  ir taršos mokesčių deklaruojamų duomenų suderinamumas su GPAIS pateikiama informacija.

Apmokestinamųjų gaminių ir pakuočių apskaitos ypatumai pagal nustatytas tvarkas ir taisykles. 

Apmokestinamųjų gaminių ir pakuočių apskaitos tvarkų ir kitos dokumentacijos parengimas, jų pateikimas patikrinimo metu. 

GPAIS paskirtis ir struktūra, registracija ir duomenų pateikimas.

EXCEL, skirto gaminių ir pakuočių apskaitai įmonėje ir apskaitos duomenų perkėlimui į GPAIS, pristatymas ir praktinių užduočių sprendimas. Praktinė užduotis. 

Praktikoje pasitaikančių pavyzdžių analizavimas ir jų pateikimas į GPAIS (prisijungus prie sistemos) (turėti kompiuterį ir prisijungimo prie gpais.eu galimybes).

Seminaro kaina 92 Eur + PVM.

Seminaro pradžia 10 val.,  pabaiga – 15.30 val.

Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas.

Papildomai galima užsisakyti pietus – 7 Eur + PVM.

 

Papildoma informacija

Teirautis ir registruotis mob. 8 618 77 378, el. p. lijana@elnet.lt arba internetinėje svetainėje www.pscentras.lt.

Mokėti mokestiniu pavedimu: VšĮ „Problemų sprendimo centras“, įm. k. 300039853, PVM kodas LT100001965515, a. s. LT677300010085467199 (Swedbank) arba LT757044060006563320 (SEB). Įspėjus apie neatvykimą likus mažiau negu 3 d. d. iki seminaro arba nepranešus, pinigai negrąžinami.

 

Trukmė: 6 ak. val.

Kaina: 92+PVM

Pavadinimas Data Miestas Kaina Registracija
Seminaras APMOKESTINAMIEJI GAMINIAI IR PAKUOTĖ2020-02-07Vilniuje, ŽEMAITĖS viešbučio konferencijų salėje (Žemaitės g. 15)92+PVMRegistruotis
Seminaras APMOKESTINAMIEJI GAMINIAI IR PAKUOTĖ2020-01-17Klaipėdoje, Ibis Styles Klaipėda Aurora viešbučio konferencijų salėje (Nemuno g.51)92+PVMRegistruotis
Seminaras APMOKESTINAMIEJI GAMINIAI IR PAKUOTĖ2020-02-14Kaunas, BEST WESTERN KAUNAS Santakos viešbučio konferencijų salėje (J. Gruodžio g. 21)92+PVMRegistruotis
Seminaras APMOKESTINAMIEJI GAMINIAI IR PAKUOTĖ2019-10-11Panevėžyje, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų konferencijų salėje (Respublikos g. 34)92+PVMRegistruotis
Seminaras APMOKESTINAMIEJI GAMINIAI IR PAKUOTĖ2019-11-08Šiauliuose, Šiaurės Lietuvos kolegijos konferencijų salėje (Tilžės g.22).92+PVMRegistruotis
Galite komentuoti seminarą, užpildę žemiau esančią formą.
Vardas *:
El. paštas:
Komentaras *: