Jei yra problema, yra ir sprendimas!

PRAKTINIS SEMINARAS „Pakuotės apskaita. Mokesčio už aplinkos teršimą pakuotės atliekomis apskaičiavimas ir deklaravimas“

Aprašymas

MAŽAI TEORIJOS IR DAUG PRAKTIKOS

Seminaras skirtas pakuotėsgamintojams ir importuotojams bei mokesčio už aplinkos teršimą apmokestinamosios pakuotės atliekomis mokėtojams. Seminare naudojant Excel lenteles (modulį) bus sprendžiamos praktinės užduotys nuo pakuotės įsigijimo ir / ar pagaminimo iki išleidimo ir mokesčio apskaičiavimo. Bus aiškinamos situacijos, teikiamos konsultacijos dėl pakuotės apskaitos, mokesčio apskaičiavimo ir apskaitos tvarkos įmonėje. Seminaras skirtas ne tik gamintojams ir importuotojams, įsigijusiems Excel lenteles (modulį), – seminaro metu atlikus užduotį nuo A iki Z, pakuotės apskaitą tvarkantys gamintojai ir importuotojai galės žinias pritaikyti savo apskaitoje, kad ir kokiu būdu ji vedama.

 

Seminare sužinosite, kokius duomenis naudoti norint teisingai apskaičiuoti pakuočių kiekius ir mokesčius, kokie dokumentai privalomi įmonėse, kokiomis priemonėmis užtikrinti tinkamą šių atliekų apskaitą ir sutvarkymą.
Pakuotės apskaitos tvarkos ir mokesčio skaičiavimo metodiką parengė lektorė auditorė Rima Usevičienė, turinti ilgametę pakuotės ir apmokestinamųjų gaminių konsultavimo patirtį, padedanti buhalteriams teisingai sutvarkyti pakuotės ir apmokestinamųjų gaminių apskaitą. Rima Usevičienė yra UAB „Gabrilė“ direktorė, Lietuvos Respublikos auditorių rūmų Audito komiteto narė.

Temos

10.00–12.00 val. Praktinis pakuotės apskaitos organizavimo pavyzdys. Apskaitos tvarkos įmonėje parengimas. Pakuotės sąvokos, kategorijos, mato vienetai. Pakuotės tipo nustatymas, rūšys ir tarifai. Apmokestinamųjų gaminių ir pakuotės apskaitos organizavimo įmonėje ypatumai, problematika ir galimi sprendimo būdai.

12.00–13.00 val. Pietūs.

13.00–14.30 val. Praktinis pakuotės ir apmokestinamųjų gaminių apskaitos organizavimo pavyzdys. Mokesčio už aplinkos teršimą pakuotės atliekomis skaičiavimasir deklaravimas.
14.30–15.00 val. Konsultacijos.

Papildoma informacija

Pradžia 10 val.

 

Seminaro kaina 50 Eur + PVM (jau turintiems pakuotės skaičiavimo modulį).

Kaina su pakuotės skaičiavimo moduliu – 65 Eur + PVM. (Daugiau informacijos apie modulį http://www.pscentras.lt/lt/metodine-medziaga-imonems.)
Į kainą įskaičiuota metodinė medžiaga, dalyvavimą patvirtinantis pažymėjimas. Pietų kaina vienam asmeniui – 6 Eur + PVM.

 

Teirautis ir registruotis tel. (8 5) 216 3818, mob. tel. (8 618) 77 378, (8 603) 38 430, el. p. psc@pscentras.lt arba internetinėje svetainėje www.pscentras.lt.

Už seminarą mokėti mokestiniu pavedimu: VšĮ „Problemų sprendimo centras“, įm. k. 300039853, PVM kodas LT100001965515, a. s. LT677300010085467199. Įspėjus apie neatvykimą likus mažiau negu 3 d. d. iki seminaro arba nepranešus, pinigai negrąžinami.

Kaina: 50 Eur + PVM

Pavadinimas Data Miestas Kaina Registracija
PRAKTINIS SEMINARAS „Pakuotės apskaita. Mokesčio už aplinkos teršimą pakuotės atliekomis apskaičiavimas ir deklaravimas“ 2015-04-29Vilnius, ŽEMAITĖS viešbučio konferencijų salė (Žemaitės g. 15)50 Eur + PVMRegistruotis
PRAKTINIS SEMINARAS „Pakuotės apskaita. Mokesčio už aplinkos teršimą pakuotės atliekomis apskaičiavimas ir deklaravimas“ 2015-04-22Kaunas, viešbučio "Kaunas" konferencijų salė (Laisvės al. 79)50 Eur + PVMRegistruotis
PRAKTINIS SEMINARAS „Pakuotės apskaita. Mokesčio už aplinkos teršimą pakuotės atliekomis apskaičiavimas ir deklaravimas“ 2015-05-25Klaipėda, viešbučio Park Inn by Radisson konferencijų salė (Minijos g. 119)50 Eur + PVMRegistruotis
Galite komentuoti seminarą, užpildę žemiau esančią formą.
Vardas *:
El. paštas:
Komentaras *: