Jei yra problema, yra ir sprendimas!

Fotografijos pradžiamokslis

Aprašymas

Kursai skirti visiems, norintiems atrasti naujas galimybes,  fiksuojant fotografijose tai, kas kiekvienam iš mūsų yra svarbiausia.

Temos

Grupei mokymų tvarkaraštis bus derinamas prie lankančiųjų poreikių (1-q kartą per savaitę). Tai užsiėmimai, norintiems mokytis fotografijos, tačiau mažai laisvo laiko turintiems žmonėms.

1 PASKAITA. Susipažinimas. Dalyvių darbų peržiūra. Atsinešti įdomiausias nuotraukas. Šių nuotraukų aptarimas.

2 PASKAITA.  Fototechnika. Šis susitikimas skirtas turimos fototechnikos įvaldymo tobulinimui. Pažvelgsime į fotoaparatą iš vidaus, susipažinsime su optika, išsiaiškinsime fotografijos terminus, pagrindinį žodyną. Peržvelgsime skaitmeninės ir analoginės fotografijos principus. Vėliau
analizuosime techninių parametrų įtaką fotografijos turiniui, sužinosime kokiomis aplinkybėmis vertėtų naudoti vienus ar kitus nustatymus. Namų užduotis.

3 PASKAITA.  Fotokompozicija. Trečiajame susitikime nagrinėsime fotokompoziciją, jos pagrindus ir taisykles. Papasakosime kuo ypatingas ir kaip perteikiamas minimalizmas, judesys kadre, kada tikslinga naudoti simetriją ir asimetriją, kokios yra kompozicijos taisykles ir kaip jas taikyti. Namų užduotis.


4 PASKAITA.  Fotokompozicijos praktika. Šį susitikimą skirsime fotokompozicijos praktikai. Susitikimo metu bus duotos užduotys ir dėstytojo pagalba jos bus atliktos. Praktikos metu bandysime išsiaiškinti įvairias fotografavimo subtilybes, išbandysime skirtingas fotografavimo technikas. (Praktinis užsiėmimas vyks savaitgalį, dienos metu)

5 PASKAITA.  Darbų aptarimas. Šio susitikimo metų analizuosime praktikos rezultatus ir fotokompozicijos namų darbus, aptarsime klaidas, pakartosime pagrindines taisykles. Taip pat nagrinėsime kompozicijos pavyzdžius ir mėginsime pritaikyti kompozicijos principus turimoms nuotraukoms.

6 PASKAITA.  Fotografijos žanrai. Šio susitikimo metų susipažinsime su įvairiais fotografijos žanrais. Nagrinėsime atskirų žanrų specifiką, techninius reikalavimus bei sužinosime į ką vertėtų atkreipti daugiau dėmesio fotografuojant. Analizuosime įvairių fotografijos žanrų darbus bei bandysime atsakyti į visus jūsų klausimus.

Papildoma informacija

Būtina išankstinė registracija.

Dalyviai už kursus gali mokėti mokestiniu pavedimu VšĮ “Problemų sprendimo centras”, įm. k. 300039853, PVM kodas LT100001965515, a. s. LT757044060006563320, arba atvykę į kursus, sumokėti grynais.

Teirautis ir registruotis tel. 8 5 216 38 18,  8 603 38 430,  8 618 77378  arba el.p. psc@pscentras.lt

Kaina: 180 Lt

Pavadinimas Data Miestas Kaina Registracija
Fotografijos pradžiamokslis2010-09-18Vilnius330LtRegistruotis
Galite komentuoti seminarą, užpildę žemiau esančią formą.
Vardas *:
El. paštas:
Komentaras *: